O nás

Zdravíme Vás, milí zákazníci,

naše jména jsou Lucka a Věrka a jsme zakladatelky e-shopu RepeteKup, který jsme se pro Vás rozhodly otevřít v listopadu roku 2019. Spolu s našim týmem se maximálně snažíme naplnit Vaše představy o bezproblémovém a výhodném nákupu.

Název RepeteKup i logo jsme vymýšlely tak, aby vyjadřoval podstatu nejen našeho obchodního modelu, ale zároveň i podporoval myšlenku udržitelnosti.

Přemýšlely jsme, jak najít rovnováhu mezi potřebami zákazníků a zároveň mezi pomocí životnímu prostředí. Vyhovět obojímu není někdy tak úplně složité… Spousta nevyužitých výrobků nyní končí ve zpracovnách odpadu, což nemusí být vždy ta správná cesta. Problematika skladování a likvidace odpadu, popřípadě nadbytečná výroba nového produktu, jeho zabalení a další následné práce jsou čím dál palčivějším problémem. Naše cesta, věříme, že v budoucnu nejen naše, je snaha o záchranu vyřazeného zboží, jeho opravu a opětovný prodej.

To vše nás vedlo k realizaci e-shopu RepeteKup, kde právě takové zboží čeká na nového spokojeného majitele.

RepeteKup je tedy e-shop zaměřený na prodej rozbaleného, použitého, servisovaného, poškozené, ale i nového zboží. Novým zbožím jsou myšleny takové produkty, které jsou nové, nepoškozené, ale nemusí být aktuální, popřípadě sezónní anebo je jen někdo nakoupil v takovém množství, které nebyl schopen prodat.

Je-li to v našich možnostech, každý jeden výrobek prověřujeme a testujeme. Pokud to v našich možnostech není, je to vždy uvedeno u popisu zboží. U každého produktu na webu najdete reálné fotky výrobků a balení. Naše soustředění nepadá pouze na zboží a jeho testování, ale i na zákaznický servis. Náš cíl je Vám zprostředkovat příjemný, pohodlný a rychlý nákup bez zbytečných nepříjemností. V neposlední řadě Vám nabízíme velmi příznivé ceny a produkty, které jsou leckdy unikátní.

 

Nové zboží

Zboží, kterého je na trhu přebytek, popřípadě nespadá do aktuální sezóny či se již neprodává.

Rozbalené zboží

Toto zboží je funkční a bez poškození, obal může být neoriginální nebo poškozený.

Poškozené zboží

Jedná se většinou o zboží, které má kosmetické vady a nebrání funkčnosti. V případě, že je funkčnost výrobku jakkoliv omezena, je informace vždy uvedena v popisu produktu.

Servisované/Repasované zboží

Zboží s vadou, které jsme nechali opravit, aby se stalo funkčním a výrazně jej zlevnili.

Použité zboží

Zboží, které již bylo použito předchozím zákazníkem. K posouzení a ocenění každého výrobku přistupujeme individuálně dle míry použití.

 

Začněme společně s myšlením buducnosti již dnes.

 

Těšíme se na Vás!

L&V