❤ Rádi Vám pomůžeme s objednávkou po telefonu: +420 777 770 500, PO-PÁ 9:00-17:00 ❤

O nás

Zdravíme Vás, milí zákazníci,

tento e-shop se rozhodly otevřít dvě mladé holky Lucka a Věrka, které se budou maximálně snažit naplnit vaše představy o bezproblémovém nákupu. E-shop nakupak.cz, jak ho někteří již znáte, jsme pro Vás otevřely pod novým názvem RepeteKup.cz. Nové logo firmy je barevnou kombinací růžové, která symbolizuje nás dvě, jakožto ženy a modré, jako planety, která je našim jediným domovem, a proto je třeba jí ochraňovat. Zároveň názvem RepeteKup bychom rády evokovaly opakovaný nákup jednoho zboží, čímž můžeme šetřit přírodu a zároveň opakující se nákupy na našem webu.

Už jste někdy přemýšleli nad tím, kolik můžete ušetřit v případě nákupu rozbaleného, nového přebytkového nebo jen lehce poškozeného zboží? A hlavně, jak můžete pomoci naší přírodě?

Spousta rozbalených kusů nyní končí ve zpracovnách odpadu, což znamená další zbytečné znečištění naší přírody. Výroba nového produktu, jeho zabalení a další následné práce pak ekologii také moc nepřidají. Jaké je tedy nejprospěšnější řešení?

Přemýšlely jsme, jak můžeme pomoci zákazníkům i životnímu prostředí najednou. Vyhovět obojímu nemusí být někdy tak úplně jednoduché, ale napadlo nás vytvořit systém, ve kterém bude obojí možné.

Proto jsme se vrhly na realizaci e-shopu RepeteKup, kde právě takové zboží čeká na nového spokojeného majitele. Kromě dobrého pocitu z ochrany životního prostřední se můžete těšit na opravdu reálnou slevu, kterou vám jiné podobné služby zřejmě nebudou schopny nabídnout.

RepeteKup je tedy e-shop zaměřený na prodej rozbaleného, použitého, servisovaného, poškozené, ale i nového zboží. Novým zbožím jsou myšleny takové produkty, které jsou nové, nepoškozené, ale nemusí být aktuální, popřípadě sezonní, anebo jen někdo nakoupil v takovém množství, které nebyl schopen prodat.

Snažíme se o to, aby naše produkty pokryly poptávku po zboží, aniž by bylo nutné zatěžovat přírodu s novou výrobou, protože naše výrobky budou vždy funkční, jen ne vždy zcela nové. Je-li to v našich možnostech, každý jeden výrobek prověřujeme a testujeme. Pokud to v našich možnostech není, je to vždy uvedeno u popisu zboží. U každého produktu na webu najdete reálné fotky výrobků a balení. Naše soustředění nepadá pouze na zboží a jeho testování, ale i na zákaznický servis. Náš cíl je Vám zprostředkovat příjemný, pohodlný a rychlý nákup, bez zbytečných nepříjemností. V neposlední řadě Vám nabízíme velmi příznivé ceny a produkty, které jsou leckdy unikátní.

Zboží Nové

Zboží, kterého je na trhu přebytek, popřípadě nespadá do aktuální sezony, či se již neprodává.

Rozbalené zboží

Toto zboží již bylo prodáno, ale vráceno zákazníkem. Důvodem mohl být nevhodný dárek, anebo zboží nenašlo toho správného majitele.

Poškozené zboží

Jedná se většinou o zboží, které má drobné kosmetické vady, které ale nijak nebrání funkčnosti, eventuálně má vady, které mohou bránit funkčnosti, což je vždy uvedeno u produktu na webu.

Servisované zboží

Zboží s drobnou vadou, které jsme nechaly opravit v autorizovaném servisu, aby se stalo funkčním a výrazně jej zlevnily.

Použité zboží

Zboží, které již bylo použito předchozím zákazníkem. K posouzení a ocenění každého výrobku přistupujeme individuálně, dle míry použití.

A co o sobě říkáme:

Lucka:

Ve světě obchodu se nepohybuji dlouho, zhruba od roku 2013. Z toho čtyři roky jsem vedla dvě oddělení a dávala do práce nejen veškerou svou energii, ale i veškerý volný čas. Naprosto jsem propadla myšlence budování firmy a snu úspěšné firmy, ale ten sen nebyl můj, byl někoho jiného. Tak jsem si řekla, proč veškerou tu energii a čas nevěnovat do svého snu? Do snu o firmě, která bude dobře fungovat, bude lidská a lidé se k ní budou rádi vracet. S Věrkou jsem se seznámila v posledním zaměstnání, kde jsem mohla poznat, jak pracuje a jaký je člověk. Jsem ráda, že do tohoto projektu se mnou šla a věřím, že spojením nás dvou firma získá pevné základy, na nichž bude moci bezpečně a pevně růst. Věřím a doufám, že si náš e-shop oblíbíte.

Věrka:

S Luckou jsme se poznaly v bývalé práci, kde jsme spolu pracovaly zhruba 3 roky. Tady jsem načerpala zkušenosti v Back Officu a v celkové administrativě firmy. Již tady jsme s Luckou tvořily sehranou dvojku, která se navzájem doplňovala. Myšlenka vlastní firmy mě z počátku trochu vyděsila, ale vím, že máme společný cíl a bojovnou povahu, díky které do toho cíle dojdeme. Moje nadšení z možnosti vybudovat si vlastní projekt od základu umocnila myšlenka, na které bychom rády firmu stavěly. V dnešní době mi je čím dál bližší, když má obchod přidanou hodnotu. V našem případě je to snaha o to, abychom pomohly přírodě a aspoň něco málo se jí pokusily vrátit. Jsem nadšená stále a pevně věřím, že budou i naši zákazníci.

Těšíme se na Vás!

L&V